حفاظ شیشه ای بالکن,نرده کابلی,نرده شیشه ای

حفاظ شیشه ای بالکن,نرده کابلی,نرده شیشه ای

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

حفاظ شیشه ای بالکن,نرده کابلی,نرده شیشه ای

حفاظ شیشه ای بالکن,نرده کابلی,نرده شیشه ای

نرده کابلی

نرده کابلی استیل ترکیبی از نرده های استیل و گارد های امنیتی از نوع کابل استیل یا گالوانیزه است. در اجرای این مدل از نرده به تجربه بالا و دقت فراوان نیاز است. ایمنی نرده کابلی چندین برابر مدل های دیگز نرده است زیرا خاصیت کشش و جذب ضربه کابل های استفاده شده در ساخت نرده کابلی خطر آسیب جسمی افراد را در هنگام پرت شدن از راه پله و برخورد به کابل های محافظ کاهش می دهد. ساخت نرده سیم بکسلی یک کار تخصصی و حرفه ای است که مجموعه آکات استیل با داشتن گروه ماهری از مهندسین و اکیپ های نصب نرده استیل کابلی توانسته نظر مثبت مصرف کنندگان این مدل نرده را جلب کند. در ادامه تصاویر از مدل های نرده کابلی برای راحتی در انتخاب شما مشتریان محترم قرار داده شده است شما می توانید با انتخاب هر کدام جهت بررسی و کارشناسی نحوه اجرا و تعیین قیمت با واحد فروش شرکت تماس حاصل نمایید.

نرده سیم بکسلی

نرده سیم بکسلی که با استفاده از پروفیل های آهنی در ابعاد 40 در 40 میلیمتر و کابل های استیل و یراق مخصوص مهار کش کابل ساخته می شود یکی از رایج ترین مدل های نرده کابلی است. در این مدل معمولا برای دوام بیشتر پایه ها و هندریل های آهنی از پوسیدگی یک لایه رنگ مخصوص با روش الکترو استاتیک بر روی سطح پروفیل ها پاشیده می شود که باعث ماندگاری بیشتر رنگ و در نتیجه طولانی تر شدن عمر نرده می شود. نرده کابلی آهنی از نظر استحکام و ایمنی بسیار مقاوم بوده و می تواند در مکان هایی که تردد افراد در آن ها زیاد است استفاده شود. فاصله کابل های استیل در نرده سیم بکسلی به صورت استاندارد 11 سانتیمتر است که به صورت افقی و در موازت یک دیگر از داخل پایه ها نصب می شوند. رنگ اصلی که در این مدل بیشتر استفاده می شود رنگ مشکی یا دودی است البته بنا به در خواست خریدار می توان از رنگ های دیگر نیز استفاده کرد. در مجموع اگر به دنبال یک نرده زیبا و مستحکم هستید که از نظر قیمت نیز ارزان تر باشد می توانید از نرده کابلی با پایه ها و هندریل آهنی استفاده کنید.

نرده استیل

حفاظ شیشه ای بالکن

بهینه سازی نور طبیعی ، تهویه مناسب و بهرگیری از دامنه دید بیشتر و بهتر از مزایای نصب و بکارگیری حفاظ بالکن شیشه ای می باشد. حفاظ شیشه ای گزینه مناسب و منطقی برای ساختمان هایی است که نیازمند تهویه و فضای بیرونی بیشتری می باشد. در پروژه های تجاری بالکن های شیشه ای استفاده می شود که دارای درب موازی با شیشه ها می باشد و به این طریق دسترسی به فضای خارجی را فراهم می سازد. ترکیب این دست از بالکن ها علاوه بر شکیل سازی امکان بهرگیری ازفضاهای خارجی را به خصوص در طبقات بالاتر ساختمان فراهم می سازد. حفاظ شیشه ای به سبب سادگی ظاهر و زیبایی شیشه با ایجاد یک سازه شفاف و یکدست مورد علاقه طراحات به ویژه مهندسان و معماران مدرن امروزی قرار گرفته است. حفاظ شیشه تنوع زیادی در روش های نصب دارد زیرا اتصالات و یراق آلات آن بسیار جامع و گسترده است. نکات مثبت شامل مواردی مانند شیوه استاندارد در اجرا، زمان نصب سریع ودقیق، امکان استفاده در خارج و داخل ساختمان، زیبایی و ایمنی بالا، نظافت و نگهداری آسان. از حفاظ شیشه‌ای در تامین ایمنی برای بالکن، پله، تراس و استخر استفاده می شود نکته مهم در این محصول استفاده از پروفیل های یو شکل آلومینیوم که به دو صورت دفنی و روکار برای ثابت نگهداشتن شیشه های لمینت استفاده می شود. حفاظ شیشه ای با اجزای نرده های استیل و آلومینیوم که با نام نرده استیل شیشه خور شناخته می شود برای استفاده در ساختمان های عمومی مثل هتل ها و فرودگاه ها مناسب است. اهمیت به ایمنی در ساختمان های امروزی که ارتفاع و تعداد طبقات در آنها به چندین متر می رسد بسیار زیاد است. حفاظ شیشه ای بالکن مانع مناسبی است که به کاهش خطرات کمک می کند و با ایجاد یک محافظ شیشه ای نمای بیرون ساختمان را زیباتر و امروزی می کند. حفاظ شیشه ای بالکن از انواع شیشه سکریت با ضخامت های 8 ، 10 ، 12 با اتصالات مقاوم به فرسایش و رطوبت از جنس آلومینیوم و استیل ساخته می شود. هزینه حفاظ شیشه ای به مدل و ارتفاع آن بستگی دارد و قمیمت آن از نظر کاهش هزینه های جانبی به صرفه است.

پنجره بالکن تاشو پنجره و شیشه ای تاشو

سیستم پنجره شیشه ای تاشو از محصولات شرکت آکات استیل است که ویزگی ها مثبت آن به شرح زیر است.

• پنجره تاشو به روش آکاردئونی باز و بسته می شود و تمام فضای پنجره را پوشش می دهد.
• پنجره بالکن تاشو در ابعاد متنوع قابل نصب و ساخت است.
• پنجره تاشو به سبب سهولت در کاربرد امکان اجرا و استفاده در تمام ساختمان ها را دارد.

پنجره بالکن با پنجره دو جداره تفاوت دارد که به صورت موردی به توضیح آن می پردازیم

1. در پنجر بالکن تاشو کلیه پنل ها امکان باز و بسته شدن دارند اما پنجره دوجداره این ویژگی را ندارد.
2. وسعت دید در پنجره های شیشه ای تاشو به دلیل عدم استفاده از فریم ها فلزی در اطراف پنل ها از پنجره دوجداره بیشتر است.
3. شیشه استفاده شده در پنجره تاشو از نوع سکریت یا لمینت است که نسبت به پنجره دو جداره ایمنی بیشتری دارد.
4. قمیت ساخت و نصب پنجره بالکن از پنجره دو جدار کمتر و مقرون به صرفه تر است.

قیمت بالکن شیشه ای ریلی - قیمت شیشه تاشو بالکنی - قیمت تراس شیشه ای

امروزه استفاده از تراس شیشه ای و بالکن شیشه ای به دلیل مزایای مثبتی که دارند افزایش یافته است به همین دلیل اطلاع از نحوه قیمت گذاری آن ها برای افرادی که قصد خرید این محصول را دارند مهم است. شیشه تراس و شیشه بالکن با زیبایی و امنیت که به ساختمان می دهند برای ساختمان های مناسب هستند که افزایش وسعت دید و بهر گیری از نور طبیعی خورشید در آن ها اهمیت دارد. قیمت تراس شیشه ای و قیمت شیشه بالکن بر اساس کیفیت اتصالات و شیشه استفادع شده در ساخت این محصولات بر مبنای مترمربع محاسبه می شود. در ادامه این مقاله به معرفی عواملی که در تعیین قیمت بالکن شیشه ای ریلی و تراس شیشه ای موثر است می پردازم.

عواملی که در قیمت شیشه تاشو بالکنی موثر هستند عبارتند از:

1. در صورتی که شکل بالکن به صورت قوس دار یا زاوبه دار باشد قیمت شیشه بالکن افزایش نی باید.
2. هر اندازه متراژ بالکن یا تراس بیشتر باشد قیمت شیشه تراس کمتر می شود.
3. نوع شیشه و ضخامت آن در قیمت موثر است.
4. شیشه های رنگی نسبت به شیشه ساده گرانتر است.

شیشه بالکن ریلی - شیشه بالکن تاشو

شیشه بالکن ریلی مزایا و وبژگی های مثبتی دارد که نسبت به مدل های دیگر برتری دارد در ادامه به معرفی این ویژگی ها می پردازیم.

1. شیشه بالکنی ریلی نسبت به مدل های دیگر حفاظ شیشه ای فضای کمی از بالکن را اشغال می کند.
2. کیفیت این محصول بسیار بالا است به همین دلیل زمان تضمین ایمنی آن نسبت به مدل های دیگر بیشتر است.
3. در فاصله های زیاد در بالکن های بزرگ بدون کمترین مشکلی قابل اجرا و استفاده است.
4. عایق رطوبت و هوای بسیار مناسبی است که امکان تلفیق با مدل های دیگر حفاظ شیشه ای را دارد.

بالکن شیشه ای تاشو با ایجاد دیواره شیشه ای باز شوند بهترین محصول برای اجرا یک محافظ شیشه ای در نمای بیرونی بالکن است. ویزگی های مثبت بالکن شیشه ای تاشو عبارت است از:

1. ساخت و طراحی بر اساس طراحی مشخص
2. استفاده از قطعات استیل و آلومینیوم ضد زنگ
3. پوشش مناسب بین پنل های شیشه جهت جلو گیری از ورد رطوبت و گرد خاک
4. ابعاد استاندارد که کنترین فضای بالکن را در زمان بسته شدن اشغال می کند
5. زیباتر کردن نمای ساختمان به دلیل استفاده از شیشه های یک شکل و منظم

شیشه آکاردئونی تراس - شیشه آکاردئونی بالکن

شیشه آکاردئونی سیستم جدید شیشه های تاشوی بالکنی است که با اتصال متغیر و انعطاف پذیر امکان نصب حفاظ شیشه ای را در هر سطح و مکانی فراهم کرده است. شیوه اجرای شیشه آکاردئونی به شکل دیواره ای از پنل های شیشه ای در یک راستا به صورت عمودی و سوار بر یک ریل آلومینیومی می باشد.

• شیشه آکاردئونی در زمان جمع شدن به صورت یک ستون چند لایه در کنار بالکن قرار می گیرد.
• شیشه آکاردئونی بالکن از نوع نشکن و دو لایه لمینت شده با ضخامت های استاندارد می باشد.
• شیشه آکاردئونی بالکن بر اساس ابعاد اختصاصی برای هر بالکن ساخته می شود.
• اتصالات شیشه بالکن از نوع مرغوب وساخت معتبرترین شرکت های ترکیه ای است.

نرده استیل

نرده شیشه ای

اجرای نرده شیشه ای در ساختمان به شفافیت ، زیبایی و بهبود نورپردازی‌ کمک می کند از طرف دیگر به سبب نصب دقیق و با سرعت بالا که کمترین نیازی به تخریب دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است. از طرف دیگر استحکام بالای نرده شیشه ای در برابر سرما، گرما و ضربه باعث شده تا معماران توجه ویژه ای به استفاده از این محصول در طراحی های خود داشته باشند. تنوع روش های اجرای نرده شیشه ای امکان نصب آن را در راه پله ها، بالکن ها، کناره استخر ها و پشت بام ها در تمام سطوح صاف و قوس دار داده است. ایمنی نرده شیشه ای بسیار زیاد است زیرا شیشه های سکریت و لمینت که در این نوع نرده استفاده می شود از خاصیت ضد ضربه بودن و نشکن بودن بهره می برد. نرده های شیشه ای بر اساس کیفیت و نوع شیشه به دو دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

1- نرده شیشه ای سکوریت

2- نرده شیشه ای لمینت

نرده شیشه سکریت حداکثر تا ضخامت 12 میلیمتر و ارتفاع 100 سانتیمتر قابل اجرا است. برای ایمنی بیشتر در این مدل از پایه های عمودی استیل و آلومینیوم نگهدارنده پنل شیشه ای استفاده می شود. اتصال اصلی شیشه ها به پایه ها از جنس آلومینیوم است که برای مهار جام های شیشه ای با ضخامت 10 و 12 میلیمتر طراحی شده است. شیشه سکریت هزینه تمام شده ساخت نرده را نسبت به شیشه لمینت پایین تر می آورد. نرده شیشه ای لمینت مستحکم ترین نرده تمام شیشه ای است که با پایه فلزی یا بدون آن بصورت یک دیواره شیشه ای با ضخامت بیشتراز 16 میلیمتر ساخته می شود. نرده شیشه سکریت در تمام زوایا نقطه شکست شیشه نداشته و مشکل شیشه سکریت در لبه ها را برطرف کرده است.

جان پناه شیشه ای

استفاده از شیشه در بالکن ها به ایجاد یک نمای شفاف و روشن که باعث استفاده بهتر از نور طبیعی می شود کمک می کند به همین دلیل نرده های شیشه ای بهترین روش برای رسیدن به این هدف ها است. جان پناه شیشه ای بالکن از نظر زیبایی و از جهت ایمنی می تواند اولین انتخاب باشد زیرا شیشه های استفاده شده در این مدل نرده بالکن بسیار با استحکام هستند و توان بالایی برای تحمل فشار و ضربه از محیط اطراف دارند و می توانند به رنگ های متنوع متناسب با دید کلی نمای بیرونی و داخلی ساختمان تولید شوند. ارتفاع جان پناه شیشه ای بالکن معمولا از 110 سانتیمتر تا 140 سانتیمتر می باشد و شیشه استفاده شد در اجزای این نرده ها ازنوع سکریت یا لمینت با ضخامت های 12 و 16 میلیمتر می باشد. هر چه طول بالکن ها بیشتر باشد ضخامت شیشه های نرده بالکن نیز افزایش می یابد برای مثال اگر طول یک بالکن 4 متر باشد باید از شیشه های 16 میل استفاده شود اما اگر طول بالکن کمتر از 2 متر باشد می توان از شیشه های با ضخامت کمتر استفاده نمود. واحد قیمت گذاری جان پناه شیشه ای بر اساس متر مربع است البته اگر ارتفاع جان پناه شیشه ای بالکن کمتر از 110 سانتیمتر باشد این مبنا بر اساس متر طول خواهد بود.


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای imec12semnan.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:imec12semnan.ir | نقشه سایت